Kthehu lart

Halimi parashikon balotazh në Prishtinë

Halimi parashikon balotazh në Prishtinë GazetaExpress

Partia e cila ka pasur rezultate të mira në zgjedhjet parlamentare, do të ketë rezultate katastrofike në Prishtinë, ka thënë opinionisti Fisnik Ismaili, pa përmendur emër partie.

“Nuk po dëshiroj të emëroj parti dhe kandidat të cilët do të kenë rezultate katastrofike në Prishtinë. Edhe pse në zgjedhjet parlamentare ato parti kanë pas numra", është shprehur ai, në Rubikon të KTV'së. 

"Unë po them që gara ka përfundu, kanë shku votat aty ku kanë pas mend me shku”, ka thënë Halimi, i cili realizon matje dhe sondazhe para zgjedhjeve.

“Në Prishtinë mund të ketë balotazh”, ka parashikuar ai.

    Data: 12 Tetor 2017 21:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera