Kthehu lart

Wilshere pranë largimin, pasi s’gjen marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re

Wilshere pranë largimin, pasi s’gjen marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re GazetaExpress

Evertoni është i gatshëm të hidhet në sulm për mesfushorin e Arsenalit, Jack Wilshere, raporton The Mirror.

Mesfushori anglez ende nuk ka rënë në ujdi me Arsenalin për kushtet në kontratën e re, duke i refuzuar ato për shkak të uljen së pagës, transmeton Express.

Ndërkohë, Evertoni është i gatshëm të përfitojë nga rasti dhe ta transferojë përfaqësuesin anglez si transfer të lirë dhe t’i ofrojë kontratë më të mirë se Arsenali. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 08:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera