Kthehu lart

United ftoh interesimin për Milinkovic – Savic

United ftoh interesimin për Milinkovic – Savic GazetaExpress

Manchester United raportohet se ka ftohur interesimin për mesfushorin serb Sergej Milinkovic – Savic, për shkak të çmimit prej 100 milionë eurosh që ja ka vënë Lazio serbi

Sipas gazetave britanike The Independent dhe Daily Mail, klubi nga Old trafford kanë vendosur për të shikuar lojtarë të tjerë.

Sipas mediave në Angli, shumë prej 87.5 milionë funte (afërsisht prej 100 milionë euro), edhe pse Lazio duket se do të kërkojë edhe më shumë, nëse ai ka paraqitje të mira me Serbinë në Botëror.

Juventusi po ashtu është i interesuar për Milinkovic-Savic, por edhe ata mund të tërhiqen për shkak të shumës së madhe që kërkon për të Lazio. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Maj 2018 19:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera