Kthehu lart

Torres fiton trofeun e parë me klubin e tij të parë

Torres fiton trofeun e parë me klubin e tij të parë GazetaExpress

Fernando Torres kishte fituar me Chelsean njërin prej trofeve kryesore, atë të Ligës së Kampionëve, por ai tanimë ka edhe një arritje tjetër

Sot ai për herë të parë ka fituar një trofe me skuadrën e Atletico Madrid, në akademinë e të cilës ai u zhvillua.

Torres ishte pjesë e disa sukseseve me Liverpool, por edhe me Chelsean sa ishte në Angli, por me Atletico Madridin ky është trofeu i tij i parë.

Sot, Atletico Madrid ka mundur në finale të Ligës së Kampionëve skuadrën franceze të Marseille me rezultat 3-0. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 22:50
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera