Kthehu lart

Super basti, sot mund t’i fitoni 1860 euro me këto 6 ndeshje

Super basti, sot mund t’i fitoni 1860 euro me këto 6 ndeshje GazetaExpress

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte

Më poshtë, ju mund të shikoni se zi i kanë parashikuar ndeshjet bastoret sportive, por që nuk janë qëndrim i redaksisë sonë.

Këto 6 ndeshje kanë koeficientin 186, që i bie që me 10 euro mund të fitoni 1860 euro.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Maj 2018 13:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera