Kthehu lart

Sky Sports e suspendon Carragherin

Sky Sports e suspendon Carragherin GazetaExpress

Jamie Carragher është suspenduar nga roli i analistit të futbollit në Sky Sports UK.

Ish-lojtari i Liverpoolit, Jamie Carragher është suspenduar nga roli si analist në Sky Sports deri në fund të këtij sezoni, transmeton Express.

Carragher, 40-vjeçar, është kapur në një video duke pështyrë në një veturë pas humbjes 2 me 1 të Liverpoolit nga Manchester Unitedi, raporton Sky Sports.

Anglezi ka reaguar me të pështyrë në momentin kur shoferi e pyeti për rezultatin e takimit./Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 14:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera