Kthehu lart

Shënohet goli i parë në ndeshjen West Ham - Arsenal

Shënohet goli i parë në ndeshjen West Ham - Arsenal GazetaExpress

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes West Hamit dhe Arsenalit në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë.

Declan Rice shënoi për West Hamin, dhe i dha epërsinë skuadrës së tij për 1-0 në minutën e 48’ të takmit, pasi goditi fuqishëm topin brenda zonës, dhe mposhti portierin e Arsenalit, Bernd Leno. /Gazeta Express/ streamvi.com/watch.php?video=1...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2019 14:38
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera