Kthehu lart

Shënohet goli i dytë në ndeshjen United – Sevilla

Shënohet goli i dytë në ndeshjen United – Sevilla GazetaExpress

Sevilla ka shënuar për 2:0 ndaj Manchester Unitedit, sërish golashënues ishte Ben Yedder. Anglezeve për të kaluar tutje i duhen tre gola, kur kanë mbetur edhe 10 minuta deri në fund

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 22:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera