Kthehu lart

Sarri: Nuk e shikova Juventusin, por Cityn në Champions

Sarri: Nuk e shikova Juventusin, por Cityn në Champions GazetaExpress

Trajneri i Napolit, Maurizio Sari ka thënë se nuk i intereson se çfarë bën Juventus në Ligën e Kampionëve

Maurizio Sarri ka preferuar që para ndeshjes Juventus – Tottenham, të shikojë përballjen tjetër në mes të Baselit dhe Manchester Cityt.

Ai tha se ka përcjell skuadrën angleze, pasi i pëlqen mënyra se si luan futboll.

“Juventus? Çfarë bëjnë në Ligën e Kampionëve nuk më intereson fare”, tha Sarri për Sky.

“Dje shikova Manchester Cityn, sepse më pëlqen t’i shoh të luajnë. Shpresoj se Juventus të kalojë në fazën tjetër, sepse është skuadër italiane”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 20:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera