Kthehu lart

Ronaldo te Juventusi, urimi special i Georginës

Ronaldo te Juventusi, urimi special i Georginës GazetaExpress

Cristiano Ronaldo u prezantua sot te Juventusi, duke zyrtarizuar një nga transferimet më të mëdha në botën e futbollit.

Nuk kishte si të mungonte një urim special nga e dashura e tij bukuroshe Georgina Rodriguez, e cila ka postuar një story në llogarinë e saj në Instagram.

“Burrat e jetës time. Urime dashuria ime!” shkruan modelja 24 vjeçare teksa ka publikuar një foto në makinë krahë Cristiano Jr dhe futbollistit portugez.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Korrik 2018 22:12
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera