Kthehu lart

Ronaldo ishte i pari, por kush ishte i dyti dhe i treti

Ronaldo ishte i pari, por kush ishte i dyti dhe i treti GazetaExpress

Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e Artë, duke mposhtur kështu Leo Messin dhe Neymarin që ishin në top tre pozitat e para

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është përzgjedhur si futbollisti i dytë në botë nga France Football, duke u renditur pas Cristiano Ronaldos.

Në vendin e tretë është renditur ylli brazilian i PSG-së, Neymar.

Në Top dhjetëshe ishin Gianluigi Buffon, Luka Modric, Sergio Ramos, Kylian Mbappe, N’Golo Kante, Robert Lewandowski dhe Harry Kane. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera