Kthehu lart

Ronaldo: Do e dëshiroja Viniciusin te Valladolidi

Ronaldo: Do e dëshiroja Viniciusin te Valladolidi GazetaExpress

Pronari i Real Valladolidit Ronaldo ka thënë se ka biseduar me Real Madridin për mundësinë e nënshkrimit të Vinicius Junior.

Legjenda e Brazilit bleu 51 përqind të aksioneve të klubit spanjoll në shtator të këtij viti, transmeton Gazeta Express.

“Ne nuk i kemi paratë për një marrëveshje permanente, mirëpo do të dëshiroja ta shihja Viniciusin te Valladolidi”, ka thënë Ronaldo.

Vinicusi deri më tani ka tetë paraqitje me Real Madridin dhe të mërkurën luajti si startues në ndeshjen ndaj CSKA Moscow. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Dhjetor 2018 15:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera