Kthehu lart

Ronaldo ankohet në policinë spanjolle: Na rrethuan si të ishim kriminelë

Ronaldo ankohet në policinë spanjolle: Na rrethuan si të ishim kriminelë GazetaExpress

Cristiano Ronaldo ka qenë në qendër të vëmendjes verën e kaluar, kur përfundoi nën hetim nga autoritetet spanjolle për evazion fiskal.

Ai është kthyer të flasë për një episod që i ka ndodhur kur ishte me pushime në Formentera.

 “Atje ka mijëra anije dhe varka dhe policia ndaloi më të voglën (atë të Cristianos)”, ka thënë portugezi për “La Sexta”.

“Jemi vrasës apo çfarë? Shkova të shihja se çfarë po ndodhte. Ata kishin armë dhe kamera”.

Në lidhje me betejën e tij ligjore, Ronaldo tha: “E vetmja gjë për të cilën nuk ka zgjidhje është vdekja. Çdo gjë tjetër mund të rregullohet”.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Maj 2018 22:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera