Kthehu lart

Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar

Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar GazetaExpress

​Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet Manchester UNited – Sevilla deh Roma – Shakhtar, të dyja me rezultat të barabartë 0:0

Sevilla ka dominuar ndeshjen ndaj Manchester Unitedit në 45 minutat e para, por kanë qenë vendësit që kanë pasur raste më të mira shënimi.

Në ndeshjen tjetër, Shakhtar ka mbajtur shumicën e kohës posedimin e topit, por Roma ka arritur që një herë të dërgojë topin në drejtim të portës kundërshtare. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 21:31
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera