Kthehu lart

Renato Sanches kthehet në Bayern

Renato Sanches kthehet në Bayern GazetaExpress

I proklamuar si yll për shkak të paraqitjes se mirë në Euro 2016, Renato Sanches është kthyer sot në Bayer pas huazimit të tij në Angli

Renato Sanches është kthyer sot në Bayern Munich, pasi dështojë të bëj impakt në ndeshjen e Sëansea në Premier Ligë.

Portugezi ishte blerë nga Bayern dhe ishte cilësuar si e ardhmja e këtij klubi, por ai është duke dështuar që dy sezone për të treguar vlerat e tij.

Sky Sports nga Gjermania ka shkruar sot se Sanches është kthyer në Munich, kurse klubi shumë shpejt pritet që të vendos për të ardhmen e tij. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Maj 2018 17:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera