Kthehu lart

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United GazetaExpress

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport.

Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi kryesor i Icardit, edhe pse sulmuesi i Interit është i lumtur të vazhdojë të punojë me agjenten e vet aktuale, e cila është edhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, transmeton Express.

Nara thuhet se është duke e negociuar një marrëveshje të re me Interin.

Por, asaj i është afruar Raiola për të punuar në një marrëveshje për ta dërguar sulmuesin argjentinas në “Old Trafford”. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 10:57
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera