Kthehu lart

Përplasja e frikshme kokë më kokë, futbollisti në spital pa ndjenja

Përplasja e frikshme kokë më kokë, futbollisti në spital pa ndjenja GazetaExpress

Një përplasje me kundërshtarin kokë më kokë për pak sa nuk i ka marrë jetën futbollistit 19-vjeçar Denis Harut.

Përplasja ndodhi mes futbollistëve të skuadrave ASC Poli dhe Sepsi OSK në Rumani. Pas ndihmës së parë, mbrojtësi 19 vjeçar, Harut u dërgua me urgjencë në spital ndërsa sulmuesi, Kuka u dërgua jashtë fushës.

Megjithatë thuhet se futbollistët janë nën kujdesin e mjekësve dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 15:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera