Kthehu lart

Perez e dëshiron jashtë skuadrës së parë këtë lojtar të Realit

Perez e dëshiron jashtë skuadrës së parë këtë lojtar të Realit GazetaExpress

​Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk është fans i Keylor Navas dhe e dëshiron atë jashtë skuadrës së parë

Florentino Perez ka vendosur që Keylor Navas nuk do të jetë portier i parë i Real Madridit sezonin e ardhshëm, shkruan Don Balon.

Spanjolli nuk ka qenë asnjëherë fans i tij dhe gabimet e shpeshta këtë sezon e kanë bindur atë për të transferuar një portier të ri.

Dëshira kryesore e tij është portieri i Manchester Unitedit, David de Gea, por në rast se dështon ai, atëherë opsion i dytë është portieri i Sevillas, Sergio Rico. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 11:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera