Kthehu lart

Iniesta shumë shpejt vendos për të ardhmen

Iniesta shumë shpejt vendos për të ardhmen GazetaExpress

Andres Iniesta mund të dalë me një njoftim për të ardhmen pas finales së Copa del Rey këtë fundjavë, raporton Sport.

Në javët e fundit ka pasur paqartësi rreth të ardhmes së kapitenit të Barcelonës, me mediat që kanë sugjeruar se ai do t’i japë fund karrierës së gjatë me klubin katalan për të kaluar te skuadra kineze Tianjin Quanjian, transmeton Gazeta Express.

33-vjeçari ka lënë të kuptohet se tashmë e ka marrë vendimin për të ardhmen, të cilin ende s’e ka bërë publik, megjithatë. /Gazeta Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Prill 2018 15:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera