Kthehu lart

Payet qan në fushë pas lëndimit

Payet qan në fushë pas lëndimit GazetaExpress

Duket se Payet është lënduar keq në ndeshjen në mes të Marseille – Atletico Madrid

Atletico Madrid është duke e mposhtur me rezultat 0-1 skuadrën franceze Marseille në finale të Europa Ligë, por francezës janë në telashe që në pjesën e parë.

Kapiteni i skuadrës së tyre është lënduar dhe duket se ka qenë një lëndim i rëndë, pasi që Payet është parë duke qarë në fushë pas lëndimit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 21:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera