Kthehu lart

Panucci mund të largohet nga Shqipëria për skuadrën e Serie A

Panucci mund të largohet nga Shqipëria për skuadrën e Serie A GazetaExpress

​Aventura e Christian Panuccit me Shqipërinë mund të përfundojë para kohe, sepse për të po interesohet skuadra italiane, SPAL

E përditshmja e qytetit të Ferrarës, “La Nuova Ferrara”, shkruan se skuadra e Serie A, SPAL po interesohet për trajnerin e Kombëtares shqiptare, Christian Panucci.

Italiani thuhet se është i interesuar për një mundësi të tillë, ani pse SPAL është një nga skuadrat që pritet të bie në Serie B.

Panucci në të kaluarën kishte drejtuar dy skuadra italiane, Livornon dhe Ternana. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 17:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera