Kthehu lart

Pamje: Skitari rus përplaset rëndë

Pamje: Skitari rus përplaset rëndë GazetaExpress

Një skiator rus humbi ekuilibrin gjatë konkurrimit të tij në slalomin gjigant dhe u përplas me forcë në rrethimin e pistës, gjatë Lojërave Olimpike Dimërore.

25-vjeçari Pavel Trikhichev u përplas me një nga portat, humbi skinë e majtë dhe shkoi duke u rrotulluar drejt e në rrjetën mbrojtëse.

Trikhichev ndenji disa momente i shtrirë në borë, i gjakosur paksa në fytyrë, përpara se të ndihmohej nga stjuardët.

Fatmirësisht, skiatori nuk ka pësuar asnjë dëmtim të rëndë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 15:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera