Kthehu lart

Pamje: Godet gjyqtarin me shishe, shpëton me një përqafim

Pamje: Godet gjyqtarin me shishe, shpëton me një përqafim GazetaExpress

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi gjyqtarin anglez Mark Clattenburg.

Al Sayed shpëtoi nga kartoni i kuq duke i kërkuar shumë falje gjyqtarit të takimit, madje edhe duke e përqafuar atë.

Arbitri i famshëm anglez bëri shaka duke i nxjerrë karton me gjasme.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 15:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera