Kthehu lart

Nuk ndalet Roma

Nuk ndalet Roma GazetaExpress

​Roma e ka mposhtur 2-0 Crotonen.

Roma ka vazhduar me formën e mirë në Serie A. Në xhiron e 29’të, të besuarit e Eusebio Di Francesco morën pikët e plota në udhëtim te Crotone, duke triumfuar 0-2, shkruan Gazeta Express.

Stephan El Shaarawy në minutën e 39’të dhe Radja Nainggolan 75’të shënuan për Romën, që shkon në kuotën e 59 pikëve dhe gjendet në pozitën e tretë. /Gazeta Expess/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Mars 2018 16:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera