Kthehu lart

Nuk ndalet Atletico Madridi, shënoi Diego Costa

Nuk ndalet Atletico Madridi, shënoi Diego Costa GazetaExpress

Atletico Madridi e ka fituar derbin kundër Athletic Bilbaos, duke triumfuar 2-0 në stadiumin “Wanda Metropolitano.

Diego Costa ka shënuar tjetër gol me fanellën e Atletico Madridit në fitoren 2-0 kundër Athletic Bilbaos, raporton Gazeta Express.

Ish sulmuesi i Chelsea realizoi për 2-0 në minutën e 80’, kurse golin e epërsisë e shënoi Kevin Gameiro në minutën e 67’të.

Pas kësaj fitore, Atletico ka shkuar në kuotën e 55 pikë, shtatë më pak se Barcelona – 10 më shumë se Real Madridi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shkurt 2018 18:06
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera