Kthehu lart

Notat e lojtarëve Real – PSG

Notat e lojtarëve Real – PSG GazetaExpress

Real Madrid ka shënuar fitore të madhe prej 3:1 ndaj PSG-së në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo u cilësua si lojtari më i mirë i ndeshjes ndaj PSG-së, për shkak të dy golave të tij në fitoren 3:1.

Portugezi u vlerësua me 8.4, i ndjekur nga Neymar me 8.3, ani pse nuk shënoi asnjë gol. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 22:49
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera