Kthehu lart

Një arsye më shumë për të qenë tifozë të Spanjës

Një arsye më shumë për të qenë tifozë të Spanjës GazetaExpress

Fernando Hierro ka pak orë që është emëruar trajneri i Spanjës, pas atij shkarkimi me bujë të Julen Lopeteguit.

Por, në internet koha ka qenë mëse e bollshme që të rrëmohet mes familjes së trajnerit të ri spanjoll dhe prej andej të nxjerrin vajzën e tij, Claudia.

Claudia Hierro është mjaft aktive në Instagram, ku tregon hiret e veta, si çdo bashkëmoshatare.

Vajza e ish-mbrojtësit legjendar të Realit dhe të Kombëtares spanjolle ka përfunduar krejtësisht pa dashje në faqet rozë online të tabloidëve, fill pas emërimit të të atit në krye të Spanjës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 08:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera