Kthehu lart

Neymar tallet keq me serbët

Neymar tallet keq me serbët GazetaExpress

Për futbollistin më të shtrenjtë në botë, brazilianin Neymar thuhet se është shumë i talentuar edhe në provokimin e rivalëve.

 I ftuar në emisionin “Copa90”, sulmuesi i PSG-së është tallur keq me Serbinë, me të cilën Brazili do të luajë në Kupën e Botës, e në veçanti me sulmuesin serb Aleksandar Mitrovic.

I pyetur nëse e ka analizuar lojën e Serbisë, Neymar nuk është treguar aspak serioz, ndërsa autori i emisionit ka insistuar, duke e pyetur nëse ka dëgjuar për sulmuesin e Fulhamit, Aleksandar Mitrovic, Neymar është përgjigjur shkurt: “Jo”.

Më pas, autori i është drejtuar: “Ne do t’i tregojmë atij, ruaju, sepse do të shiheni”, por as kjo nuk ka bërë përshtypje brazilianit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 15:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera