Kthehu lart

Ndodh vetëm në Afrikën e Jugut, i mposhtin dhe poshtërojnë kundërshtarët

Ndodh vetëm në Afrikën e Jugut, i mposhtin dhe poshtërojnë kundërshtarët GazetaExpress

​Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në një ndeshje futbolli në Afrikën e Jugut

Futbollistët e Kaizer Chiefs kanë turpëruar me pasime dhe driblime kundërshtarët e tyre të Platinum Stars.

Në minutat e fundit të takimit kur ishin duke fituar 4:2, futbollistët e Kaizer kanë filluar të dhurojnë spektakël me pasime të njëpasnjëshme dhe tallje me kundërshtarin.

Futbollistët e Platinium nuk kanë reaguar ashpër, por vetëm kanë tentuar ta marrin topin në pronësi. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera