Kthehu lart

Munishi tallet me Prishtinën e Dritën

Munishi tallet me Prishtinën e Dritën GazetaExpress

Ismet Munishi u shpreh i zhgënjyer nga cilësia e ndeshjes Prishtina-Drita.

Ai e cilësoi atë si ndër më të dobëtat në histori të futbollit kosovar.

“Ndeshja e sotit ishte ndër më të dobëtat në histori të futbollit kosovar”, ka shkruar Munishi.

Munishi ka drejtuar Dritën në edicionin e kaluar, ndërkohë që këtë edicion ishte pjesë e Vëllaznimit të Gjakovës dhe Feronikelit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Maj 2018 22:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera