Kthehu lart

Mund t'i fitoni 200 euro me këto 6 ndeshjem mjafton të luani

Mund t'i fitoni 200 euro me këto 6 ndeshjem mjafton të luani GazetaExpress

Do të zhvillohen sot ndeshjet në disa liga evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte

Këto 6 ndeshje kanë koeficientin 20, që i bie që me 10 euro mund të fitoni 200 euro.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 11:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera