Kthehu lart

Mina i lumtur në Barcelonë

Mina i lumtur në Barcelonë GazetaExpress

Yerry Mina ka insistuar se ai nuk e ka ndërmend për t’u larguar nga Barcelona këtë verë

Mina, i cili ju bashkua Barcelonës nga Palmeiras në janar, ka pasur një fillim të përzier të karrierës së tij në Camp Nou dhe ishte raportuar se ai ishte i gatshëm që të pranojë largimin në huazim gjatë verës, me Liverpoolin si destinacion të mundshëm të tij.

Megjithatë, mbrojtësi kolumbian ka thënë se nuk e ka në plan që të largohet kaq herët nga Barcelona.

“Ta lesh Barçan nuk është diçka që më shkon në mend dhe nuk do të ndodh”, ka thënë ai për Mundo Depertivo.

“Dua që të kem sukses këtu, jam duke mësuar për çdo ditë nga shokët e mijë të skuadrës dhe jam ka përmirësohem. Nuk është e lehtë sepse Barça është skuadra më e mirë në botë dhe gjithmonë kërkon që të fitojmë, por është një sfidë e mirë”. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Maj 2018 20:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera