Kthehu lart

Milinkovic-Savic në Real Madrid – por vetëm nëse Modric largohet

Milinkovic-Savic në Real Madrid – por vetëm nëse Modric largohet GazetaExpress

Marrëveshja për 'SMS' nuk ka vdekur

Sergej Milinkovic-Savic ende mundet që të transferohet në Real Madrid nga Lazio, raporton Gazzetta dello Sport.

Serbi, megjithatë, do ti bashkohet skuadrës nga Bernabeu nëse Luka Modric largohet, me një lëvizje të papritur në Inter, që me gjasë do të qartësohet nesër.

Kjo do të ishte një goditje për AC Milanin, të cilët e dëshirojnë SMS dhe nuk duan që që ti bashkohet rivalëve të tyre lokal Modric. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Gusht 2018 23:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera