Kthehu lart

Milan pas mesfushorit të Manchester Unitedit

Milan pas mesfushorit të Manchester Unitedit GazetaExpress

Milan ka shfaqur interesim për mesfushorin e gjigantit anglez dhe është i gatshëm të bëjë ofertë për të në verë.

Klubi i Serie A, Milan, është duke përgatitur një ofertë për Ander Herreran e Manchester Unitedit, sipas Tuttosport, përcjell Express.

Thuhet se Jose Mourinho është i gatshëm ta lejojë spanjollin të largohet dhe United do ta pranojë çfarëdo oferte që e kalon shumën 33 milionë euro. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 08:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera