Kthehu lart

Mesfushori i Unitedit arrin marrëveshje me skuadrën turke

Mesfushori i Unitedit arrin marrëveshje me skuadrën turke GazetaExpress

​Mesfushori i Manchster Unitedit, Marouane Fellaini ka arritur marrëveshje me skuadrën turke, Besiktas

Marouane Fellaini do të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni, kur edhe skadon kontrata e tij.

Ai tashmë ka arritur marrëveshje me skuadrën turke Besiktas, shkruan Fotomac.

Belgut i ishte ofruar kontratë e re edhe nga United, por ai nuk është i kënaqur me hapësirën që ka në skuadrën e Jose Mourinhos.

Fellaini në United ishte transferuar në verën e vitit 2013 nga skuadra e Evertonit. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 16:16
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera