Kthehu lart

Mesfushori i Arsenalit e dëshiron largimin

Mesfushori i Arsenalit e dëshiron largimin GazetaExpress

Mohamed Elneny është duke e shikuar mundësinë për t’u larguar nga Arsenali.

Marseille është duke e planifikuar një ofertë për 26-vjeçarin, i cili është duke kërkuar hapësirë për të luajtur.

Me Lucas Torreiran dhe Mateo Guendouzi të ardhur në këtë verë, Elneny e ka të vështirë për ta gjetur një vend në formacionin startues. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Gusht 2018 09:03
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera