Kthehu lart

Mbrojtësi i Barcelonës shënon në ndeshjen Poloni – Kolumbi

Mbrojtësi i Barcelonës shënon në ndeshjen Poloni – Kolumbi GazetaExpress

​Kolumbia ka kaluar në epërsi kundër Polonisë me golin e mbrojtësit të Barcelonës, Yerry Mina, i cili realizoi për 1-0 në minutën e 42-të.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Qershor 2018 20:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera