Kthehu lart

Mane: Jam shumë i lumtur në Liverpool

Mane: Jam shumë i lumtur në Liverpool GazetaExpress

Sulmuesi i Liverpoolit Sadio Mane ka insistuar se ai është shumë i lumtur në Anfield

Sulmuesi ka thënë se nuk e ka as në plan që të largohet nga Anfield, pavarësisht se disa media kishin shkruar se ai do të largohet për në Real Madrid.

“Jam shumë i lumtur në Liverpool dhe kam kontratë edhe për më shumë se tri vite”, ka thënë Mane për gazetën austriake “Salzburger Nachrichten”.

“Por ju kurrë nuk e dini çfarë ndodh në të ardhmen. Unë dua të fitojë trofe dhe synimi i imë është vetëm Liga e Kampionëve”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 08:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera