Kthehu lart

Manchester United - West Ham, formacionet (Foto)

Manchester United - West Ham, formacionet (Foto) GazetaExpress

.

Manchester United dhe West Ham do të përballen sot nga ora 17:00 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Jose Mourinho ka vendosur që përforcimin e ri: Victor Lindelöf ta lërë në bankën rezervë. 

Kurse, nga minuta e parë do të inkuadroj dy blerjet tjera të reja: Romelu Lukakun dhe Nemanja Maticin. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 08:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera