Kthehu lart

Manchester përcjell serbin, Milinkovic – Savic

Manchester përcjell serbin, Milinkovic – Savic GazetaExpress

Skautët e Manchester United janë duke e përcjellur mesfushorin e talentuar serb të Lazios, Sergej Milinkovic – Savic, për të cilin thuhet se kushton 89 milionë funte

Mediat britanike kanë thënë se skautet e Manchester United kanë përcjell gjatë ditës së enjte mesfushorin serb të Lazios, Sergej Milinkovic –Savic.

Megjithatë, mesfushori pati një paraqitje të zbehtë kundër Salzburgut, të cilën ndeshje e humbën me rezultat 4-1  dhe u eliminuan në Europa Ligë.

United thuhet se janë në kërkim të një mesfushori të talentuar që do të zevëndësonte mesfushorët Maroune Fellaini dhe Miachael Carrik.

Përpos serbit, djajtë e kuq kanë bërë ofertë edhe për mefshorin e Shakhtar Donetsk’s, brazilianit Fred. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Prill 2018 19:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera