Kthehu lart

Man United e kërkon mbrojtësin portugez të Southamptonit

Man United e kërkon mbrojtësin portugez të Southamptonit GazetaExpress

​Manchester United e kërkon Cedricin.

Mbrojtësi i Southamptonit, Cedric Soares, është objektivi numër një i Manchester Unitedit, raporton “Manchester Evening News”, transmeton Gazeta Express.

Jose Mourinho e do një mbrojtës të djathtë për sezonin e ardhshëm dhe mendon se Cedric është mjaftueshëm i mirë për të konkurruar me Antonio Valencia për atë pozicion. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 27 Prill 2018 08:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera