Kthehu lart

Malcom kërkohet nga klubet kineze

Malcom kërkohet nga klubet kineze GazetaExpress

Guangzhou Evergrande janë duke tentuar që të bëjnë një lëvizje ambicioze për sulmuesin e Barcelonës, Malcom

Sipas Directv Sports, sulmusi i krahut që u lëndua në ndeshjen kundër Leonesas, po e ka të vështirë adaptimin në Camp Nou.

Kështu, tashmë kanë filluar thashethemet se ai mund të largohet nga klubi.

Kështu pasi që Paulinho u kthye në skuadrën katalunase, Guangzhou shpreson që të sjell një tjetër brazilian në radhët e saj dhe atë 21 vjeçar. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2018 09:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera