Kthehu lart

Liverpool shënon fitore të lehtë ndaj Portos, pranë çerekfinales

Liverpool shënon fitore të lehtë ndaj Portos, pranë çerekfinales GazetaExpress

​Liverpool ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së Ligës së Kampionëve, pas fitores 0:5 ndaj Portos

Skuadra angleze ka shënuar fitore të letë prej 0:5 ndaj Portos në udhëtim, në kuadër të ndeshjes së parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Anglezet ishin skuadër më e mirë nga fillimi, duke treguar forcën e tyre ndaj portugezëve.

Golat për Liverpoolin në këtë takim i shënuan Sadio Mane het trik, Mohamed Salah dhe Roberto Firmino. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 22:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera