Kthehu lart

Leo Messi dhe Mo Salah provojnë sfidat e pamundshme

Leo Messi dhe Mo Salah provojnë sfidat e pamundshme GazetaExpress

Lionel Messi dhe Mohamed Slaha janë mësuar ta fusin topin në rrjetën e portës, por një kompani reklamuese u ka kërkuar atyre t’i tregojnë aftësitë në diçka më sfiduese.

Dyshja mori pjesë në një fushatë të kompanisë Pepsi dhe luftuan se kush do ta fitojë kanaçën e fundit, transmeton Gazeta Expres.

Goxha ngjashëm si në reklamën e famshme të McDonald’s më 1993, në të cilën morën pjesë Michale Jordan dhe Larry Bird, ata u pajtuan që fitues i sfidës do ta marrë çmimin, i cili pati përfundim tronditës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Shkurt 2019 18:04
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera