Kthehu lart

Lëndim i tmerrshëm për Welbeck

Lëndim i tmerrshëm për Welbeck GazetaExpress

Danny Welbeck është lënduar sonte shumë keq në ndeshjen e Arsenalit kundër Sportingut

Arsenali është përballur me një lëndim të tmerrshëm gjatë ndeshjes së Europa Ligë kundër Sportingut të enjten, pasi që Danny Welbeck është detyruar që të largohet nga fushë shkaku i një lëndimi të rëndë.

Welbeck, i cili shënoi golin e fitores në ndeshjen e parë në Portugali është zëvendësuar në minutën e 29’të te ndeshjes me Pierre-Emerick Aubameyang.

Ky është një lëndim i tmerrshëm për lojtarin e Arsenalit, i cili sapo ishte rikthyer nga një lëndim i gjatë që e pësoi në sezonin e kaluar. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Nentor 2018 21:54
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera