Kthehu lart

Ky shqiptar çmendet pas Kroacisë

Ky shqiptar çmendet pas Kroacisë GazetaExpress

Kroacia ka shumë tifozë të zjarrtë tek shqiptarët por ky duket se është i veçantë

E derisa në Kosovë ka shumë tifozë kroat duket se në Shqipëri po ashtu Kroacia ka lënë gjurmë duke krijuar shumë tifozë të tillë.

I tillë është edhe korçari Isuf Vrenozi.

Si e festoi ai fitoren e Kroacisë shikojeni në këtë video. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Korrik 2018 23:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera