Kthehu lart

Konfirmohet, Brazili miqësore me Kroacinë në Anfield

Konfirmohet, Brazili miqësore me Kroacinë në Anfield GazetaExpress

Pesë herë kampioni i Botës do të fillojë ndeshjet përgatitore për Botëror më 3 qershor në shtëpi të Liverpoolit, stadiumin Anfield Road

Turi global parapërgatitor i Brazilit do të fillojë në qershor kur Selecao do të takohet me Kroacinë në Anfield.

Pesë herë kampioni i botës i ka paralajmëruar këto data me kundërshtarët e rinj e ku do të parapërgatitet për në Moskë . 

Të hënën, Anfield ka konfirmuar se ata do të presin Brazilin për ndeshjet parapërgatitorë në këtë vend.

Brazili po ashtu do të zhvillojë edhe një miqësore me Austrinë në Ernst-Happel Stadion të Vjenës më 10 qershor. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Prill 2018 18:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera