Kthehu lart

Kjo video e Messi dhe Dani Alves kurrë s’do të bëhet bajat

Kjo video e Messi dhe Dani Alves kurrë s’do të bëhet bajat GazetaExpress

Videoja e Lionel Messi dhe Dani Alves duke u nxehur para lojës kurrë nuk do të vjetrohet.

Gjatë kohës kur ishin bashkë në Barcelonë, ata ishin seriozisht të pabesueshëm.

Ajo që bënin ata dy bashkë në fushën e futbollit ishte kënaqësi për t’u shikuar, transmeton Gazeta Express.

Niveli i aftësisë së tyre teknike ishte aq i lartë sa që vërehej jo vetëm në lojë por edhe gjatë përgatitjes para saj.

Kjo video e veçantë tregon se si e godasin topin ata dy në Camp Nou, para ndeshjes kundër Almerias. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shtator 2018 15:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera