Kthehu lart

Kjo bukuroshe seksi feston në këtë mënyrë fitoren e Interit

Kjo bukuroshe seksi feston në këtë mënyrë fitoren e Interit GazetaExpress

Manuela Meleleo është një studente e ekonomisë, tifoze e zjarrtë e Interit në Serinë A.

Bukuroshja italiane ka shpërthyer në festë në Instagram për kualifikimin e zikaltërve në fazën e grupeve të Championsit, pasi mposhtën 2-3 Lazion në “Olimpico”.

“Fitorja e të dielës është për të gjithë ne. Është e 70 mijë tifozëve që mbushin gjithmonë “San Siron”. Është për këdo që humbet zërin dhe pret me padurim ato 90 minuta. Faleminderit djema, mister (që erdhe poshtë ultrasve për të festuar), por faleminderit veçanërisht të gjithë atyre, si unë, që e kanë Interin në zemër,” – shkruante Manuela në rrjetet sociale.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Maj 2018 21:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera