Kthehu lart

Kështu do t'i japin lamtumirën Iniestas tifozët e Barçës

Kështu do t'i japin lamtumirën Iniestas tifozët e Barçës GazetaExpress

Në ndeshjen e fundit të La Ligas si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sië e meriton para tifozëve të tij.

Stadiumi “Camp Nou”, do të përgatisë një koreografi fantastike, e gjitha në nderim të një prej lojtarëve më të mirë që ka veshur fanellën e Barcelonës.

Iniesta para disa javësh deklaroi se do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni, por ende nuk ka bërë të ditur se ku do të vazhdojë karrierën.     

Numri “8” dhe fjalët “Infinit Iniesta” do të dominojnë gjithçka, bashkë me ngjyrat e Barcelonës, në stadiumin e skuadrës katalanase.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 17:11
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera